Často kladené otázky

Podívejte se na nejčastější otázky našich klientů, kteří se stejně jako vy dotazovali často na otázky, které vedly k vytvoření našich „nejčastěji kladených otázek“. Pokud jste nenašli odpověď právě na tu vaši, neváhejte nás kontaktovat.

Sériové schody vyrábíme výhradně ze smrkového dřeva. Zakázkové schody standardně vyrábíme z jasanu, nebo dubu.

Pro běžnou objednávku je nezbytné vyplnit nezávazný poptávkový formulář pod konkrétním typem schodiště, na základě kterého od nás obvykle do dvou pracovních dnů obdržíte nabídkový list včetně vizualizace.

V případě odsouhlasení nabídky vám zašleme objednávkový list s vizualizací schodů a zálohovou fakturou 50 %. Zaplacením zálohy souhlasíte s údaji v objednávkovém listě. Zbylou částku doplatíte dobírkou při převzetí zboží nebo v případě využití doplňkové služby po dokončení montáže.

POZOR: Velmi důležité je vyplnění formuláře s přesnými rozměry (do 1 cm).

U standardních schodů výroba většinou trvá do tří týdnů. U schodů z jasanu, nebo dubu 4 týdny. V případě objednání nátěru se termín dodání prodlužuje o dva až tři týdny.

Platby realizujeme pouze převodem na účet 999 763 002 / 5500 Raiffeisenbank Bank

Ano. Veškeré schody vyrábíme na zakázku a nejsou skladem. Je to pro nás projev toho, že je obchod myšlen vážně a závazně. Záloha činí 50 % z celkové ceny dodávky zboží. Zbylá částka se platí při odběru dobírkou. V případě dodání s montáží vystavujeme ještě jednu předmontážní zálohy na 40 % ceny dodávky zboží.

Cena dopravy je dána váhou a počtem ujetých km. Schody posíláme našim smluvním partnerem, dopravní společností TOPTRANS. Za dopravu za smrkové schody můžete počítat s cenou od 800 Kč do 1 500 Kč po České republice. Na Slovensko je cena dopravy 85 EUR bez DPH. V případě schodů z jasanu, nebo dubu preferujeme osobní odběr. V případě zaslání schodiště z tvrdého dřeva si účtujeme i balné 1 000 Kč bez DPH + cena dopravy dle ceníku Toptransu.

Ano, tuto službu poskytujeme. Zaměřovat jezdíme vždy až po prvním necenění přes internet. Vy budete vědět kolik to stojí a jak to vypadá, my budeme vědět, že je rozměrově reálné u Vás schodiště vyrobit.

Námi dodávané schody jsou určeny k domácí montáži. Samotná montáž je velmi jednoduchá a ke každému kompletu je přiložený podrobný návod. Pokud byste si schody chtěli raději nechat smontovat, je možné si tuto službu objednat. Cena montáže se liší od velikosti schodů a její cenu najdete vždy v cenové nabídce. Je jen na vás, zda tuto službu využijete.

Ano, tuto službu poskytujeme. Nátěry provádíme tvrdými olejovými barvami OSMO. Cena nátěru najdete vždy v cenové nabídce.