Dřevěné smrkové schody s dvojitým lomením

Dřevěné schody do tvaru U, neboli schody s dvojitým lomením, jsou většinou využívány jako hlavní schody. Nejčastěji se používají do novostaveb, nebo roubených domů. Tyto smrkové schody jsou k dodání s podstupnicemi i bez podstupnic, pouze s masivním zábradlím. Smrkové schody do U se vyrábí v šířkách (rozměr F) 143 cm, 153 cm, 163 cm, 173 cm, 183 cm a 193 cm. Schodiště je možné mít i širší, v takovém případě se mezi dvě pravoúhlé lomení vkládá jeden schod navíc. K dispozici je také více úhlů stoupání i rozměrů mezi jednotlivými schody. Schody z tvrdého dřeva je možné vyrobit v jakékoliv šířce.

Vysvětlivky

H Výška od podlahy k podlaze
F Celková šířka schodiště
B Délka stavebního otvoru / délka zastavěné plochy horního ramene
A Šířka stavebního otvoru

D Půdorysná délka zastavěné plochy dolního ramene
C Tloušťka stropu (H-h=C)
h Výška od podlahy ke stropu
E Šířka ramene

Obrázek je pouze ilustrační a slouží primárně
pro správné zaměření vaší dispozice.

Nezávazný poptávkový formulář

Vzhledem k velkému množství poptávek vás prosíme, abyste do nezávazného poptávkového formuláře zadávali změřené, nikoliv odhadnuté hodnoty a tím urychlili proces zpracování vaší poptávky. Moc děkujeme za pochopení.

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš kontaktní e-mail*

  Kontaktní telefon*

  Podstupnice*

  Typ zatáčky*

  Mám stavební otvor do L?*

  Chci kalkulaci pouze z tvrdého dřeva?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslanou nezávaznou poptávku. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Potřebujete pomoci s nezávaznou poptávkou?

  Zavolejte na +420 606 804 930

  Jsem Vám k dispozici Po-Ne 8:00 – 21:00

  Hodnocení našich zákazníků ?

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó