Dřevěné smrkové schody do tvaru L

Dřevěné schody do tvaru L, neboli se středovým lomením, jsou ideální k použití do rohu místnosti. Tento typ schodů jde vyrobit jako strmé mlynářské schody s vykrojenými schodnicemi a jednoduchým zábradlím, tak jako velké, široké a pohodlné hlavní schody s masivním zábradlím mezi poschodími domu. Tyto schody jsou k dodání s podstupnicemi i bez podstupnic. Smrkové schody do L se středovým lomením se vyrábí v šířkách (rozměr E) 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, schody z tvrdého dřeva je možné vyrobit v jakékoliv šířce.

Lomení schodiště může být ve kterémkoli místě. Umístění lomení na obrázku je pouze ilustrační. Vždy záleží na vámi naměřených hodnotách.

Vysvětlivky

H Výška od podlahy k podlaze
F Délka zastavěné plochy dolního ramene
B Délka stavebního otvoru
A Šířka stavebního otvoru

D Půdorysná délka zastavěné plochy
C Tloušťka stropu (H-h=C)
h Výška od podlahy ke stropu
E Šířka ramene

Nezávazný poptávkový formulář

Vzhledem k velkému množství poptávek vás prosíme, abyste do nezávazného poptávkového formuláře zadávali změřené, nikoliv odhadnuté hodnoty a tím urychlili proces zpracování vaší poptávky. Moc děkujeme za pochopení.

  Vaše jméno a příjmení*

  Váš kontaktní e-mail*

  Kontaktní telefon*

  Podstupnice*

  Typ zatáčky*

  Mám stavební otvor do L?*

  Chci kalkulaci pouze z tvrdého dřeva?*

  Hodnota H (cm)*

  cm

  Hodnota F (cm)*

  cm

  Hodnota B (cm)*

  cm

  Hodnota A (cm)*

  cm

  Hodnota D (cm)*

  cm

  Hodnota C (cm)*

  cm

  Hodnota h (cm)*

  cm

  Hodnota E (cm)*

  cm

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na zaslanou nezávaznou poptávku. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Potřebujete pomoci s nezávaznou poptávkou?

  Zavolejte na +420 606 804 930

  Jsem Vám k dispozici Po-Ne 8:00 – 21:00

  Hodnocení našich zákazníků ?

  Děkuji firmě pana Bystrého, za velmi dobrou komunikaci, absolutní vstřícnost a myslím i velmi zdařilou realizaci schodů.

  David Filip

  Výborná komunikace, schody byly rozložené a bez povrchové úpravy. Sestavení v jednom trvalo cca 2 dny. Díly do sebe pasovaly občas bylo třeba jen dobrousit souček, a jedenkrát 2-3 mm zbrousit. Jen se mě nechtějí znova rozdělávat a lepit 🙂

  Jakub Tulek

  Som nadmerne spokojný! Dodanie bolo rýchle. S firmou bolo možné skonzultivať aj najmenšie detaily. Sú nápomocný a pracujú vynikajúco. Schody sú krásne a bezchybné! Odporúčam každému.

  Andor Szabó